Jumping

 

Jumping je moderní a účinný sport. Přináší nejen spoustu zábavy, ale můžete ho využít i jako součást zvyšování kondice nebo zdravého hubnutí. Skákání na trampolíně je skutečně pro každého.

Skákání na trampolíně je dobré nejen pro naši fyzickou kondici, skákání na trampolíně je skvělé i pro náš lymfatický systém. Když lymfa volně proudí, odvádí z těla nahromaděné odpadní látky a látky bílkovinné povahy, které se tak rády usazují a způsobují nevzhledné dolíky na kůži zejména v oblasti hýždí, stehen, břicha nebo pažích. Celulitidu netřeba více představovat, moc dobře ji zná většina žen ‒ štíhlých i silnějších, ale objevuje se i u mužů. Chcete-li se jí zbavit, můžete se zdlouhavě a nudně mazat krémy, trávit čas v lymfodrenážních nohavicích, nebo právě skákat na trampolíně. Skákání na trampolíně má také příznivé dopady na naši oběhovou soustavu, zéjména na naše srdce. Trampolína posiluje celé tělo uvnitř i vně, všechny buňky v játrech, ledvinách, v močovém měchýři, srdci, plicích. Kůže bude hladká, pevná a bude vypadat mladě. Jestliže si zaskáčete na trampolíně, uvidíte, že se vytratí vrásky a pleť bude mít přirozenou svěžest.

Skákání na trampolíně by neměly určitě provádět osoby, které mají problémy se srdcem, s klouby nebo mají problémy s křečovými žílami.